bebeli.pl

Blog tematyczny o dzieciach i lifestylu

Dziecko

Ile trzeba zapłacić za urządzenie urodzin dla dziecka poza domem?

Ile trzeba zapłacić za urządzenie urodzin dla dziecka poza domem?

Zapewniają mnóstwo dobrej zabawy oraz wyjątkowe wspomnienia – dziecięce urodziny poza domem to dzisiaj hit. Ile kosztują?

Urządzone w domu urodziny dla dzieci to nie zawsze najlepsza opcja z możliwych. Wymagają sporo czasu na organizację, a także przestrzeni, która nie zawsze dostępna jest w mieszkaniu. Właśnie dlatego wielu rodziców wybiera obecnie drugą opcję, czyli urządzenie imprezy urodzinowej dla malucha poza domem.

Gdzie można urządzić urodziny dla dziecka?

W kwestii jak imprezy dla dzieci Warszawa oferuje obecnie dostęp do wielu ciekawych miejsc, w których można je urządzić. Jakie z nich są najpopularniejsze?

Przede wszystkim dużym powodzeniem cieszą się urodziny dla dzieci w różnych salach zabaw. To właśnie tam na maluchów oczekuje mnóstwo atrakcji i rozrywka na całego. Takie imprezy organizuje między innymi warszawski airo.fun.

Także trafnym wyborem w tej kategorii będzie także skorzystanie z parków trampolin. Tam na uczestników oczekuje wiele ciekawych atrakcji, między innymi trampoliny, tory ninja, ścianki do wspinania, zabawy jak twister czy battle beam, które znane są z telewizji.

To jednak jeszcze nie wszystko. Urodziny dla dzieci można też urządzić w miejscach jak escape room, tor kartingowy – gokartowy, klubokawiarnia, kino, basen, a nawet muzeum czy galeria sztuki.

Gdy szuka się odpowiedniego miejsca na urodziny dla dzieci, warto sprawdzić, czy dysponuje ono osobną salką, gdzie dzieci mogą pozostawić swoje rzeczy, skorzystać z poczęstunku, zaśpiewać „Sto lat!” dla solenizanta oraz wręczyć mu prezenty.

Wybór miejsc, gdzie można urządzić takie przyjęcie dziecięce, jest zatem bardzo szeroki i można łatwo dopasować odpowiednią ofertę zależnie od zainteresowań dziecka, by zapewnić mu największą frajdę.

Jakie są ceny imprez urodzinowych dla dzieci?

Gdy zamierza się urządzić poza domem urodziny dla dzieci Warszawa oraz inne większe miasta w kraju mają podobne ceny.

Najczęściej koszt dla jednego gościa rozpoczyna się od 60 złotych, natomiast maksymalnie dochodzi on do 130 złotych. Ceny są zróżnicowane, ponieważ wpływa na nie wiele dodatkowych czynników, między innymi czas zabawy, poczęstunek, opieka, atrakcje w trakcie wydarzenia. Takie oferty nazywane są pakietami urodzinowymi.

Warto również wskazać, że urodziny dla dzieci będą droższe wtedy, gdy urządzi się je w ciągu weekendu. Wtedy wiele sali oferuje wyższe ceny niż w ciągu dni od poniedziałku do czwartku. Warto więc o tym pamiętać, gdy chce się zapłacić mniej za taką zabawę.

Urodziny dla dzieci – dodatkowe usługi

Poza powyższym kosztem urodziny dla dzieci będą również pociągały za sobą dodatkowe koszty, które odnoszą się głównie do usług i produktów pobocznych, które można wtedy wykupić.

Za dodatkową opłatą można między innymi zamówić:

  • większy zestaw przekąsek dla dzieci
  • tort – bardzo często opłatą objęte jest też wniesienie własnego tortu
  • dekoracje na tort
  • szampan dla dzieci
  • opieka animatora
  • piniata
  • wykonanie tatuaży zmywalnych
  • malowanie buzi
  • skręcanie balonów

Ceny tego typu usług przeznaczonych na imprezy dziecięce wahają się od kilku do kilkuset złotych. Dokładne informacje o ich kosztach można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych firm organizatorów.

Jak zarezerwować urodzinki dla dziecka?

Jeżeli planuje się skorzystać z oferty jak imprezy dla dzieci Warszawa zapewnia w tym przypadku bardzo duży wybór propozycji, więc przed zdecydowaniem się na konkretną z nich zawsze warto poświęcić czas na ich porównanie.

Rezerwacja urodzinek dziecięcych nie jest obecnie żadnym problemem i można bardzo łatwo zrobić to telefonicznie albo internetowo, wypisując dostępny na stronie formularz. Należy wtedy podać preferowany termin oraz liczbę gości, a także określić rodzaj pakietu urodzinowego. 

Gdy zatem chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomnianą zabawę podczas jego urodzin, pomyśl o tym, by urządzić je nie w domu, ale poza nim. Sala zabaw, escape room, muzeum czy w park trampolin mogą zagwarantować wspaniałą rozrywkę dla maluchów i będą same w sobie wspaniałym upominkiem urodzinowym.

Udostępnij